.
 
     

Udało się.


Młodzież z Libanu przyleciala do Polski. Piętnastoosobowa, najmłodsza grupa przez dwa tygodnie będzie goszczona przez Urząd Miasta Łodzi, natomiast druga, dwudziestoosobowa przez Salezjanów z Warszawy.

Postaramy się, aby pokazać Wam, co działo się podczas wizyty obydwu grup.

-> ->

Ks. Kazimierz Gajowy i salezjańska młodzież z Libanu, zostali zaproszeni przez Jana Pospieszalskiego do udziału w godzinnym programie na żywo "Warto rozmawiać". Program będzie emitowany w najbliższą niedzielę, 24 września, o godzinie 21.30 w TVP2.

We wtorek 26 września, o godzinie 7.30, ks. Kazimierz wraz z pięcioma Libańczykami wystąpi w programie Kawa czy herbata (TVP1). Tego samego dnia w południe, młodzież zwiedzi Sejm i Senat, a wieczorem uda się na przyjęcie do Rezydencji Ambasadora Libanu. W środę 27 września udadzą się z wizytą do gmachu Ministerstwa Spraw Zagranicznych i późnym wieczorem odlecą do Bejrutu.

Byłoby miło, gdyby udało się ufundować dla nich jakieś prezenty. Tak, aby mogli zabrać je do swojego kraju i miło wspominać pobyt w Polsce. A może dzięki Waszej hojności uda się znaleźć więcej prezentów również dla tych dzieciaków, które przylecieć do Polski nie mogły.
A może znajdzie się jakiś sprzęt np. dla szkoły w ich miejscowości ?
To taki gorący pomysł z ostatniej chwili. Wszystko zależy od Waszej inicjatywy i chęci.

 

strona uruchomiona przez Grzegorza Stańczyka w przypadku wątpliwości proszę o kontakt: biuro@stanczyk.com.pl, +48 606 831 832